25 oktober 2026 - 10:00
Wijk aan Zee

RESERVEREN KAN HIERONDER Op zondag 25 oktober is er in het Badgastenkerkje Yin yoga & klankschalen.  De sessie wordt gegeven door Nadine en Jan Paul. Hieronder stelt Nadine zich voor en vertelt zij wat je kunt verwachten als je deelneemt aan deze sessie.
Yogamatten aanwezig, neem zelf een grote handdoek mee om op te liggen
Ik ben Nadine, dramatherapeut en yogadocent. Naast mijn achtergrond in dramatherapie heb ik mij de afgelopen jaren verdiept in Functional Hatha-Vinyasa, Yin Mindfulness en meditatie. In mijn Yin-lessen draait het om vertragen, voelen en ruimte maken in het lichaam. We blijven langer in rustige houdingen en zoeken steeds naar wat past bij jouw lichaam, in plaats van naar één perfecte vorm.

Op 25 oktober begeleid ik de Yin, terwijl Jan Paul de sessie met klankschalen en gongs begeleidt en ondersteunt. De houdingen, stilte en klanken lopen zo in elkaar over en nodigen uit tot ontspanning en verstilling.

Het Badgastenkerkje heeft voor mij ook een persoonlijke betekenis: jaren geleden kwam ik hier al met mijn oma en zo leerde ik Jan Paul kennen. Juist daarom voelt deze samenwerking extra bijzonder.
Yin Yoga & Klankschalen zondag 25 oktober 10:00 -11:00 Badgastenkerkje, Julianaweg 75, Wijk aan Zee Met Nadine en JP Entree: vrije donatie (contant) Yogamatten aanwezig, neem zelf een grote handdoek mee om op te liggen, Deur open, biologische thee en versnapering vanaf 9:30
Familienaam*:
Vereist veld
Voornaam*:
Vereist veld
E-Mail*:
Vereist veld
Plaatsen*:
Als je voor meer personen reserveert typ hier dan hun namen. Hier is ook ruimte voor opmerkingen: