Als stadsfotograaf van Beverwijk kreeg ik opdracht de vernieuwing van de Breestraat te fotograferen. Samen met fotografen van Isoo en de stichting K&C Beverwijk werd onderstaande foto gekozen als stadsfoto voor de maand september.

Foto en tekst: Jan-Paul van der Meij

Iedereen die meewerkte aan de video hartelijk dank: zangers en zangeressen, winkeliers- en bezoekers van de Breestraat en zelfs enkele gemeenteraadsleden die ik tijdens het filmen toevallig tegenkwam op de winkelstraat van Beverwijk. Speciaal bedankt: Jelle Nuijen, Lyda Rijs, Diddy vander Wiel die alles live, onvoorbereid en in het straatrumoer hebben gezongen. Het clipje roept veel vieuws en reacties op. Volgens mij herkennen we in deze beelden en muziek de schoonheid van de imperfectie, het bijzondere in het gewone.

 

Iedereen is weg van de Bree???M.m.v. Jelle Nuijen. Lyda Rijs, Diddy van der WielMet dank aan winkeliers en bezoekers van de Breestraat.

Geplaatst door Jan-Paul van der Meij op dinsdag 19 september 2017

Iedereen is weg van de Bree

Straat vol met mensen
Onvervuld
Hand vol met budget
Rente en schuld
Waar is de Hema waar is V&D?
Iedereen is weg van de Bree

Signalen van welkom
Je vindt er hier geen
Borden met pijlen
Wijzen er langsheen
Toch slechten rollators
De enge entree
Iedereen is weg van de Bree

Groen van nieuwe bomen
Romantiek
Nieuwe straatstenen
Groeiend publiek
We vieren de oop’ning
Met een straatdiner
Iedereen is weg van de Bree

Iedereen is weg van de Bree