Je opnames moeten overal optimaal klinken. Op grote en kleine speakers. In de auto, de huiskamer, via de headphone of via een player op Facebook of op website. Mastering is de essentiële laatste stap voor een professioneel klinkende opname. Goed snel en voordelig masteren doe je bij studio J-P Voor 15 Euro per song optimaliseren wij je opname. Deze aanbieding is geldig t/m 30 juni 2011.
Tijdens het masteren wordt gewerkt naar een gebalanceerd klankbeeld met juiste verhouding tussen hoge- lage en mid frequenties. Ook het totaal volume van de opname wordt gecontroleerd en zonodig aangepast.
Een voorbeeld van het effect van masteren
----
Mastering service Studio J-P
1 via post:
Stuur een cdr met daarop alléén de track(s) die je wilt masteren naar: Studio J-P
Julianaweg 75
1949 AP Wijk aan Zee
Schrijf je postadres en telefoon nummer op de cdr.
Maak het bedrag (= 15 Euro per song) over naar bankrek. 52.17.79.642 t.n.v. J.P.J. van der Meij
Na ontvangst van de betaling sturen wij de gemasterde track(s) z.s.m. naar het opgegeven adres.
Tenzij je anders vermeldt zal dit adres ook gebruikt worden als factuuradres.
2 via internet: Load je opname als WAV of Mp3 bestand naar www.sendspace.com (= gratis tot 300 MB) Mail Studio JP en vermeld hierin de link naar sendspace en je postadres. (i.v.m. factuur)
Maak het bedrag (= 15 Euro per song) over naar bankrek. 52.17.79.642 t.n.v. J.P.J. van der Meij
Na ontvangst van de betaling sturen wij je z.s.m. een link waar je de gemasterde track(s) kunt downloaden.
3 Afspraak
Je kunt natuurlijk ook een afspraak maken en zelf aanwezig zijn bij het masteren. Zo kun je in overleg met de technicus je specifieke wensen realiseren. Het tarief van zo'n sessie is 30 Euro per uur werken in de studio. Sessieduur vanaf 3 uur. Contact studio J-P