Na de geluidsopnames voor hun nieuwe cd die ik in de studio heb gemaakt met de band Wave Zero maakte ik gisteren ook foto's van deze Alternative New Wave Rock band. De fotoshoot vond plaats op het landgoed Elswout
in de binnenduinrand bij Overveen.
Wave Zero speelt
zondag 7 juni a.s. in de Waerdse Tempel in Heerhugowaard op het Luna festival. De entree is gratis. 12 november 2009: Live & Puur, Zaanradio: 107.1 fm. 28 november 2009: Vracks Promenade, Cafe de Club, Beverwijk 7 januari 2010: Gunnery's, Alkmaar. 23 januari 2010 De Kade, Zaandam.
Willem Koen Tom Wave Zero
Time Wave Zero theorie en praktijk
De band Wave Zero wordt gevormd in het Noord Hollandse Castricum in 2003 en speelt tot op vandaag in dezelfde bezetting: Tom Gaasbeek zang en gitaar, Koen Fakkeldij drums en Willem Zevenhuizen bas.
De naam van de band is geinspireerd op de door Terence McKenna ontwikkelde Time Wave Zero theorie. Mc Kenna heeft berekend dat in de periode vooraafgaand aan 21 december 2012 de tijd zal uitmonden op een punt waar alles - heden, verleden en toekomst zullen samenkomen. Op die datum zal de tijd zoals we die kennen helemaal ophouden te bestaan, zegt McKenna die zijn berekeningen baseert op de Chinese I-Ching, waarin hij een overeenkomsten ontdekte met de hoogte- en dieptepunten van de wereldgeschiedenis. Net als McKenna's theorie staat de band Wave Zero voor het het einde van de realiteit zoals we die kennen.
Wave Zero omschrijft de muziek die ze maken als Alternative New Wave Rock band met psychedelische invloeden.
Wave Zero park Haarlem
Fotoshoot band Wave Zero
Wave Zero park Elswout
Wave Zero Elswout
Fotoshoot Elswout
Wave Zero
Wave Zero New Era
Live in
Paradiso Amsterdam, De Waerdse Tempel Heerhugowaard,
P3 Purmerend,Patronaat Haarlem en Crea in Amsterdam.